Doushitemo Furetakunai

29. prosince 2010 v 14:35 | Myia |  Manga
Doushitemo Furetakunai


Rok: 2008
Autorka: Yoneda Kou

Shima Toshiaki hned první den v nové práci potká při cestě výtahem muže, který na jeho vkus hrozně smrdí. Později zjišťuje, že je jeho nový šéf, Togawa Yousuke. Ale to by přece nebylo nic neobvyklého, dokud se Togawa o Shimu nezačal zajímat. Tedy... napřed ho zve různě na oběd a snaží se o něm zjistit víc, ale on ho stále odmítá. Přesto Shimu jednoho dne donutí k večeři, po které ho políbí, dotáhne k sobě domů a mají spolu sex. A takhle to pokračuje. Jenomže je tu Shimova minulost. Odešel z předchozí práce kvůli tomu, že tam měl s jedním můžem vztah a pořád to má ve své mysli značně zafixované. Togawa tuhle věc pomíjí (až na to, že jednou Shimovi zavolá jeho ex a on mu do telefonu odpoví pěkně nerudně), protože on sám měl nelehkou milonost své rodiny, jenomže ho to viditelně nepoznamenalo. Tahle manga zachycuje homosexuální vztah, který začal jedním večerem a vyústil ve smutný druh lidského dramatu. Nic totiž není ideální a vždy se vyskytne věc, která chce dva lidi rozdělit. Říct "miluji tě" nestačí, musíte překonat ještě spoustu dalších překážek.

Můj názor:

Při téhle manze jsem byla skutečně ráda, že mě chytilo čtení yaoi. Za celou mangu jsem si zamilovala Togawu. Byl pohledný, milý a jeho přístup k životu je pro mě vážně nezapomenutelný. Ale kompletně celé dílo uchopilo moje pocity a dělalo si s nimi, co chtělo. Budu si muset od Yonedy Kou přečíst více věcí, jestli tohle nebyla pouze náhoda. Ano, bylo to drama, ale zároveň jsem se nasmálala u spousty věcí. Shimy mi bylo líto, ale naštval mě, jak dokázal Togawu i sám sebe trhat doslova na malé kousky.

Pokud někomu nevadí yaoi scénky, rozhodně doporučuji. Přestože tam rozhodně nebyly to hlavní a nejdůležitější roli hrály lidské pocity. Kdo má citlivou povahu, radím připravit si kapesníčky a trochu zatnout zuby. Ale užijte si koncert příjemné kresby, strhujícího příběhu a hlavně umírněného vypravování, které je ve všem důležité.


 


Komentáře

1 Ayra Kirosaku Ayra Kirosaku | Web | 29. prosince 2010 v 15:08 | Reagovat

Awww Myia-nee ja ťa zbožňujem aj s tvojimi recenziami už viem o ďalšej veci, ktorú si dnes rozhodne prečítam *čo by som ja robila bez tvojich odporúčaní* pravdepodobne dopozerala všetko anime čo mám rozpozerané a dočítala všetky mangy lebo by som si nepridávala nové čo? :D nevadí som za tie tvoje recenzie a aktivitu na blogu vážne rada a skutočne v tom len tak pokračuj :) pretože tvoja prítomnosť mi tu rozhodne chýbala :)

2 Ayra Kirosaku Ayra Kirosaku | Web | 29. prosince 2010 v 15:42 | Reagovat

Prepáááč! *hlboko sa klania* ale maid šaty na seba kvôli ospravedlneniu vážne nedám Myia-nee :D to už nie znova niee :D ale Hayato je v maid šatách sexy...nechceš sa s ním staviť, že bude musieť chodiť ako maidka , keď niečo zas prehrá? :D vážne to by bolo tak úžasné :D fakt to nechceš urobiť? *hádže pekné symetrické očká po svojej najlepšej kamarátke*
a mne sa tvoja grafika páči. Hlavne tie tvoje námety a la I´m such ukee!!! :D *because i´m and my dearest is such uke too.*  a taak a nie vážne ho nikam nepútaj. Vážne ja bez neho nevydržím to mi nerob veď máš hárem ja ti ich pokojne v tom prášku nasypem , ale netrhaj ma od neho faaakt. *psie očičká* :D

3 Ayra Kirosaku Ayra Kirosaku | Web | 29. prosince 2010 v 16:58 | Reagovat

Ďakujem, ale mne stačí, že vieme my dve prečo mám Gokuderu rada pretože on je fakt maximálne úžasný, keď na neho človek hľadí a keď budem stíhať tak budem písať aj o Yamamotovi okej? :)  a tak postupne sa tam raz hádam objaví celý tvoj hárem iba sa mi akosi nechce byť aktívna na blogu teda ja rada iba by to chcelo aby niekto za mňa klikal na klávesnicu to vieš :D
a ono to n-nie je tak, že by som si kvôli tebe m-maid šaty nechcela obliecť..alebo za tebou nechcela behať a hovoriť ti "Myia-Hime" alebo "Ojou-sama." alebo také niečo noo to tak nie je iba..ja neviem. Ja a maid šaty...to je podľa H.G kombinácia vhodná na vyzlečenie a bojím sa, že paní M.K by to aj praktizovala to ma desí totižto :D  a ďakujem , že si vážiš mojich psích očíí :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama